Cimta Cup 2020

2020 metai startavo Šiaulių Citma CUP varžybomis.

Susirinko net 105 vyrai ir 20 moterų.

Rekordinis dalyvių skaičius ir išskirtinė data 2020 02 22.

Šį kartą nesulaukėme svečių iš Latvijos. Taip sutapo, kad tuo pačiu metu vyko ir Latvijos darts organizacijos reitinginės varžybos.

Citma CUP 2020 varžybos vyko naujoje, dar neišbandytoje vietoje. Tai Keturių Vėjų prekybos centro antrame aukšte.

Patalpos puikios. Vietos ir išplanavimo atžvilgiu labai tinkamos darts turnyrų organizavimui.

Turėjome svečių iš Rusijos federacijos, Kaliningrado srities. Dėkui mūsų kaimynams, kurie nepatingėjo laiko ir atvyko į Šiaulius.

Moterų varžybos vyko keturiuose pogrupiuose.

Sėkmingiausia moterų tarpe rungtyniavo Kornelija Lušaitė ( Vilniaus Legionas ). Jai labai rimtą kovą finale pasiūlė Milda Zdanauskaitė ( Kauno Trajektorija ). Finalo rezultatas 5-3. Pergalę šventė Kornelija Lušaitė. Milda iškovojo antrą vietą.

Trečios vietos atiteko Rūtai Šereškovai ( Vilniaus Apuokas ) ir Irinai Ivanovai ( Kaliningradas ).

Vyrų grupė, su rekordiniu 105 dalyvių skaičiumi 16 pogrupių rungėsi 2 minusų sistema.

Daug puikių susitikimų lėmė, kad finale susitiko Mindaugas Barauskas ( Prienų Stadionas ) ir Arūnas Baliukonis ( Vilniaus Legionas ). Rezultatu 5-0 laimėjo Mindaugas Barauskas ir iškovojo čempiono titulą.

Trečiosios vietos atiteko Arūnui Čipliui ( Mažeikių Darts SK ) ir Gintarui Nagevičiui ( Šiaulių Auksinė Strėlė ).

Jaunimo turnyre triumfavo Andrius Pikiotas ( Vilniaus Legionas ). Jis finale nugalėjo Mildą Zdanauskaitę ( Kauno Trajektorija ).

Trečiosios vietos: Ramojus Kriugiškis ir Tomas Pikiotas ( Vilniaus Legionas ).

Vyko ir paguodos turnyras.

Moterų grupėje nenugalima buvo Sandra Rimkevičiūtė, o vyrų grupėje laimėjo Aurimas Cirtautas.

Varžybų prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti Citmos įsteigtais saldžiaisiais prizais ir taurėmis.

Dėkojame UAB Citma ir kitiems, padėjusiems suorganizuoti šių metų pirmąsias Lietuvos darts reitingo varžybas.